Yasal Uyarı

Yasal Uyarı:
Sayfalarımızın içeriği büyük özenle oluşturulmuştur. Bununla birlikte, içeriğin doğruluğunu, eksiksizliğini ve gerçekliğini garanti edemiyoruz. Bir servis sağlayıcı olarak, bu sayfalardaki kendi içeriklerinden genel yasalara göre sorumluduruz. Bununla birlikte, bir hizmet sağlayıcısı olarak, iletilen veya saklanan üçüncü taraf bilgilerini denetlemek veya yasadışı bir faaliyeti gösteren koşulları araştırmakla yükümlü değiliz. Genel kanunlara göre bilgilerin kullanımını kaldırma veya engelleme yükümlülüğü etkilenmemektedir. Bununla birlikte, sorumluluk ancak belirli bir ihlalin bulunduğu tarihten itibaren mümkündür. Böyle bir ihlalin farkına varırsak, söz konusu içeriği derhal kaldırırız.

1xbetgiris2.com ve yürürlükteki kanunları ihlal eden operatör faaliyetlerini reklam veya desteklemez. Geçerli ulusal yasaları bilmek ve bunlara uymak yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

Link Bağlantılar için sorumluluk
Teklifimiz, içeriği üzerinde etkisi olmayan üçüncü şahısların harici web sitelerine link bağlantılar içerir. Bu nedenle, bu üçüncü taraf içeriği için herhangi bir yükümlülük üstlenemiyoruz. Sayfaların ilgili sağlayıcı veya operatörü, bağlantılı sayfaların içeriğinden daima sorumludur. Bağlanan sayfalar, bağlantı sırasında olası yasal ihlaller için kontrol edildi. Bağlantı sırasında yasadışı içerikler tanınmadı. Bununla birlikte, bağlantılı sayfaların içeriğinin kalıcı bir kontrolü, ihlal olduğuna dair somut kanıt olmadan mantıksızdır. Herhangi bir yasal ihlalin farkına varırsak bu tür bağlantıları derhal kaldıracaktır.

Telif Hakkı
Bu sayfalardaki site operatörleri tarafından oluşturulan içerik ve eserler telif hakkına tabidir. Telif hakkı sınırları dışındaki kopyalama, işleme, dağıtım ve her türlü sömürü, ilgili yazarın veya içerik oluşturucunun yazılı onayını gerektirir. Bu sitenin indirmeleri ve kopyalarına yalnızca ticari olmayan, özel kullanımlar için izin verilir. Bu sitedeki içerik operatöre ait değilse üçüncü şahısların telif haklarına saygı duyulur. Özellikle, üçüncü şahısların içeriği böyle işaretlenmiştir. Yine de bir telif hakkı ihlalinden haberdar olursanız, buna karşılık gelen bir not isteyiz. Yasal ihlallerin farkına varırsak, söz konusu içeriği derhal kaldırırız.

Gizlilik Politikası
Kişisel bilgiler vermeden web sitemizin kullanılması normalde mümkündür. Web sitemizde kişisel veriler (örneğin ad, adres veya e-posta adresleri) toplanıyorsa, bu daima gönüllü olarak yapılır. Bu veriler sizin izniniz olmadan üçüncü şahıslara aktarılamaz.

Internet üzerindeki verilerin iletilmesinin (örneğin, e-posta ile iletişim kurarken) güvenlik boşluklarına sahip olabileceğini belirtmek isteriz. Üçüncü şahısların erişiminden önce verilerin eksiksiz bir şekilde korunması mümkün değildir.

Açıkça talep edilmeyen reklam ve bilgi materyalinin iletilmesi için baskı yükümlülüğü kapsamında üçüncü kişilerin yayınladığı iletişim verilerini kullanmak açık olarak reddedilir. Sayfaların operatörleri, örneğin istenmeyen e-postayla gönderilen reklam bilgilerinin gönderilmesi halinde yasal adımlar atma hakkını saklı tutar.

1xbet.com Ekibi, size en iyi dileklerini sunar.