CSKA Moskova – Manchester United tahmin

A grubunun favorisi olan Manchester United  ikinci maçına Rusya deplasmanında çıkıyor. Manchester United’ın CSKA Moskova deplasmanına konuk olacağı mücadele Yarın saat 21.45‘te oynanacak.

CSKA Moskova Cephesi

Rus ekibi gruptaki ilk maçın da Portekiz deplasmanından oldukça önemli bir galibiyet kazandı. Mücadele içerisinde oldukça geriye düşmelerine rağmen son dakikalarda buldukları gollerle 3 puanı elde ettiler. İkinci maçta ise grubun favorisi olan Manchester United’ı ağırlayacaklar. Bu maç guruptan çıkmak adına önemli bir maç olacaktır.

Manchester United Cephesi

Jose Mourinho’nun takımı bu sezon oldukça farklı bir kimlikle karşımıza çıktı. Henüz tam olarak beklenilen seviyelerde değiller fakat her geçen maçta seviyeyi daha da yukarı çekiyorlar. Lige ve şampiyonlar ligi gruplarına oldukça iyi bir başlangıç yaptılar. Bu guruptaki ilk maçlarında çok net bir üstünlük kurdukları Basel’i 3-0 yendiler. Rusya deplasmanında büyük bir ihtimalle alacakları 3 puanla grup liderliği için gerekli mesajı vereceklerdir.

CSKA Moskova – Manchester United Maç Tahmini

Rusya deplasmanı her zaman oldukça zor bir deplasman olmuştur. Cska Moskova kendi seyircisi önünde güçlü rakiplerine karşı mükemmel bir mücadele sergiliyor. Jose Mourinho’nun takımında son olarak Pogba’nın sakatlanması ile eksik oyuncuların sayısı önemli bir artış göstermiş olsa da takım Rusya da bu durumdan çok fazla etkilenmeden galibiyet alacaktır.

CSKA Moskova – Manchester United Gol Tahmini

Manchester United genelde zor deplasmanlarda galibiyeti getirecek skoru yakaladıktan sonra oyunu kontrolü altında rölantiye alabiliyor. Manchester United galibiyet için gerekli skoru yakaladıktan sonra rölantide kalabilir. Bu nedenlede toplam gol sayısı 2.5 alt bahsi değerlendirilebilir.

1xbet bu CSKA Moskova – Manchester United karşılaşmasını günün maçı olarak seçmiştir. Bu nedenle bu karşılaşma için 1xbet’te yüksek oranlar ile bahis yapabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın